Holdet bag Skolekulturnetværk 2015/16

Her er en liste over de personer, der er med i Skolekulturnetværk i skoleåret 2015/16.

Grundskolelærere

 

Marianne Frejmann, BillundSkolen
mfrejmann@gmail.com
tlf.31 71 99 35

 

Thomas Bølkov, BillundSkolen
boelkov@mail.dk
tlf. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­30 12 58 47

 

Camilla B. Andersen, Vorbasse Skole
camilla.broendsholm.andersen@skolekom.dk
tlf. 40 52 55 41

 

Anni Schrøder, Sdr. Omme Skole
Anni.Schroeder3@sdr-omme-skole.dk
tlf. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­22 66 38 24

 

Mie Svane Hansen, Grindsted Privatskole
Svane83@hotmail.com
tlf. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­28 29 07 11

 

Henriette Lærke Jensen, Vestre Skole
Henriette.laerke.jensen@gmail.com
tlf. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­40 35 99 82

 

Patrick Fuglsang, Stederup Skole
patrick.fuglsang@jubii.dk

 

Brian Andersen, Filskov Friskole
nygade3@hotmail.com
tlf. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­60 39 37 47

 

Bodil Antonsen, Søndre Skole
antonsen.bodil@gmail.com
tlf. ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­25 47 35 67

 

Mike Sullivan, International School of Billund
sullbox@gmail.com
tlf. 91 88 79 72

 

Hejnsvig Skole

Kulturskolelærere

 

Birger Sørensen, Musik
birgersorensen@hotmail.com
tlf. 61 46 19 74

 

Birgitte Antonius, Musik
birgitteantonius@icloud.com
tlf. 29 45 58 72

 

Eva Lillegaard Hansen, Billedkunst
elha@billund.dk
tlf. 25 55 77 72

 

John Kristensen, Musik
john.kristensen@live.dk
tlf. 60 66 54 53

 

John Skou, Musik
johnskou@turbopost.dk
tlf. 23 34 55 45

 

Linette Hardt Hansen, Drama
linettehardt@hotmail.com
27 28 85 04

 

Søren Pedersen, Musik
drumspedersen@gmail.com
tlf. 20 75 10 85

 

Tommy Slot, Musik
tommyslot@gmail.com
tlf. 26 62 66 86

Koordinator for Skolekulturnetværket

Eva Lillegaard Hansen, Koordinator for kreative fag
i Billund Kulturskole

elha@billund.dk

2555 7772

Parløb reklamebureau a/s